Як на мене, Довженко це унікальна людина, яка повинна бути прикладом в нашому сучасному житті. Він ніколи не сідів на місці, здобувши гарну освіту, він уперше працював вчителем, яким тільки міг. Потім був і економістом і художником. він мало отримував, попрацювавши у цих галузях, з привіду того, що він хотів розвиватися як особистість, він працював у кіно. Поступово досягнувши таких звань як видатний кінодраматург і класик світового кінематографу.
Письменником він був щирим, писав тільки правду: про владу. про життя простих людей.
Незважаючи на своє високе становище в суспільстві. він завжди залишався людиною...!
Це дійсно талант!
Письменником він був щирим, писав тільки правду: про владу. про життя простих людей.
Незважаючи на своє високе становище в суспільстві. він завжди залишався людиною...!
Це дійсно талант!
Комментариев нет:
Отправить комментарий