Чи знайшов Г. Многогрішний своє щастя після втечі за кордон? Чи було необхідним вбивство Медвина, чи вважаєте ви цей факт гріхом? Чому?
Я впевнена, що Многогрішний знайшов своє щастя за кордоном. По-перше, там він напевно почував себе більш впевненою людиною. По-друге, і саме головне, те, що з ним була його кохана-Наталка. Як на мене, це дуже важливо, коли поруч з тобою є найдорожча кохана людина, яка завжди підтримує тебе.
також вважаю, що вбивство Медвина зовсім не є гріхом, так було потрібно, пожертвувавши життям когось знайти свій спокій. Якщо ж цього було не зробить, Медвин би ніколи не припинив свої переслідування.
Я впевнена, що Многогрішний знайшов своє щастя за кордоном. По-перше, там він напевно почував себе більш впевненою людиною. По-друге, і саме головне, те, що з ним була його кохана-Наталка. Як на мене, це дуже важливо, коли поруч з тобою є найдорожча кохана людина, яка завжди підтримує тебе.
також вважаю, що вбивство Медвина зовсім не є гріхом, так було потрібно, пожертвувавши життям когось знайти свій спокій. Якщо ж цього було не зробить, Медвин би ніколи не припинив свої переслідування.
Комментариев нет:
Отправить комментарий